top of page

WashTec a Superoperator oznamují partnerství

WashTec a Superoperator oznamují strategické globální partnerství pro revoluci v odvětví mytí automobilů.


Augsburg, Německo – Kuopio, Finsko, 8. února 2024 – Společnost WashTec, globální lídr ve výrobě zařízení pro mytí automobilů, a společnost Superoperator, průkopník v oblasti řešení digitálních myček automobilů, s nadšením oznamují průlomovou globální dohodu o partnerství. Toto partnerství znamená významný krok vpřed v integraci digitálních prvnků do odvětví mytí aut, slibuje zlepšení zákaznické zkušenosti a provozní efektivity.

 

Pan Sebastian Kutz, člen výkonné rady společnosti WashTec, a pan Erkki Aminoff, generální ředitel společnosti Superoperator, společně vyjádřili své nadšení z této spolupráce.

 

Pan Sebastian Kutz začal: „Propojení digitální platformy WashTec a digitálních schopností Superoperator povede k bezprecedentním řešením pro operátory i koncové zákazníky. Synergie mezi vybavením a digitálním portfoliem společnosti WashTec a digitálními řešeními společnosti Superoperator mění hru. Tato spolupráce je nejen v souladu s naší vizí vést toto odvětví v oblasti inovací, ale také zajišťuje, že i nadále budeme našim klientům po celém světě nabízet bezkonkurenční hodnotu.“

 

Pan Erkki Aminoff dodal: „Toto partnerství s WashTec je víc než jen obchodní podnik; je to spojení odbornosti a inovací. Náš digitální mycí systém, osvědčený ve Skandinávii a v USA, je připraven změnit globální prostředí mytí aut. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností WashTec a přinést tuto technologii širšímu publiku.“

 

Partnerství využívá řešení pro digitální mytí aut společnosti Superoperator, včetně hardwaru pro připojení a pokročilých technologií rozpoznávání, s rozsáhlým globálním dosahem a odbornými znalostmi společnosti WashTec v oboru mytí aut. Očekává se, že tato spolupráce přinese významné výhody, jako je zvýšený počet mytí, růst tržeb a lepší zákaznická zkušenost.

 

Obě společnosti se zavázaly k bezproblémové integraci svých týmů a technologií. Načrtli komplexní plán aktivace místních prodejních týmů v různých zemích se zaměřením na školení, strategické iniciativy společného prodeje a sdílené digitální prodejní materiály.


Pro více informací prosím navštivte www.superoperator.com a www.washtec.com

Comments


bottom of page