VÝHODY APLIKACE
new_hero_car.jpg

VŽDY ČISTÉ AUTO
S APLIKACÍ 

Jste OSVČ, firma nebo korporace? Využijte naše unikátní know how pro mytí firemních aut.

  • Jedna výhodná cena pro celou síť 144 myček v ČR 

  • Možnost stanovit pro každou SPZ přesný počet mytí za rok 

  • Podrobný report a jedna faktura za všechna auta

  • Možnost automatického startu 

  • Speciálně navržené programy mytí pro firemní auta

Jak začít službu využívat?

1. STÁHNĚTE APLIKACI DO SVÉHO MOBILU

Stáhnout_v_AppStore.png
Nyní_na_GooglePlay.png

2. ZAREGISTRUJTE SI FIREMNÍ ÚČET

Po vytvoření firemního účtu a zadání platební karty můžete dále jako administrátor vytvořit účty také pro všechny Vaše zaměstnance, kterým přijde pozvánka do e-mailu. Správu dalších uživatelů najdete v položce "Menu"- "Můj účet" - "Spravovat dalšího uživatele". 

Po vložení všech Vašich firemních SPZ si můžete pro každou SPZ zvolit libovolný balíček mytí. 

3. VYBERTE SI Z NABÍDKY BALÍČKŮ SLUŽEB

Aplikace_volba_typu_účtu.png

Ke každému vozidlu vyberte a nakupte jeden z nabízených ročních balíčků s počtem mytí. Ceny jsou uvedeny s DPH za 1 měsíc, služba platí 1 rok a dále se automaticky obnovuje. Mytí lze vyčerpat kdykoliv během roku, nevyčerpaná mytí lze na žádost převést do dalšího období.

Platba za každý měsíc za všechny SPZ se bude automaticky strhávat ze zadané platební karty a účtenka přijde na Váš e-mail.

Pokud Vám nevyhovuje složení balíčků, potřebujete produkt na míru, kontaktujte nás, vytvoříme službu přesně podle Vašich potřeb.

Aplikace nabídka balíčků mytí1.png
Aplikace nabídka balíčků mytí2.png
IMG_5854.PNG
IMG_5856.PNG
Proč mýt auto s aplikací Superoperator?
  • Speciálně navržené programy FLEET a FLEET PREMIUM

 

Pro digitální síť Superoperator byl na většině myček naprogramován speciální program FLEET s prodlouženou působností pěny a dále lze využít také prémiový program FLEET PREMIUM s voskem.

  • Mytí dle potřeby, automatický start 

 

Myjte za jednu měsíční částku ve všech digitalizovaných myčkách v aplikaci nezávisle na značce. Nestaráte se o to, jaké jsou pultové ceny v jednotlivých myčkách. Máte více vozidel a mnoho řidičů, kteří se u vozidel střídají? Nastavíme Vám automatický start, takže myčka pozná zaregistrované vozidlo a mytí spustí sama hned po příjezdu před myčku.

  • Předvídatelnost nákladů, prevence zneužití

 

Díky balíčkům znáte náklady na mytí za každý vůz. Balíčky obsahují počet mytí na rok, ale lze limitovat i počet mytí za daný měsíc, vše řídí sama aplikace. Získáte tak absolutní kontrolu nad náklady a zamezíte i možnému zneužití mytí pro soukromé vozy.

  • On-line platba, nebo fakturace, podrobné statistiky mytí

 

Nestarejte se o jednotlivé účtenky, platby za balíčky za všechna Vaše vozidla se automaticky strhávají ze zadané platební karty v aplikaci. Pokud potřebujete fakturaci, není problém, kontaktujte nás a Váš účet v aplikaci převedeme na fakturační. Pokud potřebujete přehled, kolikrát a kde se Vaše vozidla myla, pošleme Vám podrobnou statistiku mytí.

Pokud potřebujete pomoci s registrací služby, vyplňte tento formulář

O jaké balíčky budete mít zájem a na kolik vozidel / SPZ?

Děkujeme za odeslání!