top of page
VÝHODY APLIKACE
new_hero_car.jpg

VŽDY ČISTÉ AUTO
S APLIKACÍ 

Jste OSVČ, firma nebo korporace? Využijte naše unikátní know how pro mytí firemních aut.

  • Jedna výhodná cena pro celou síť 145 myček v ČR 

  • Možnost stanovit pro každou SPZ přesný počet mytí 

  • Podrobný report a jedna faktura za všechna auta

  • Možnost automatického startu 

  • Speciálně navržené programy mytí 

Proč mýt auto s aplikací Superoperator?
  • Speciálně navržené programy FLEET a FLEET PREMIUM

 

Pro digitální síť Superoperator byl na většině myček naprogramován speciální program FLEET s prodlouženou působností pěny a dále lze využít také prémiový program FLEET PREMIUM s voskem.

  • Mytí dle potřeby, automatický start 

 

Myjte za jednu měsíční částku ve všech digitalizovaných myčkách v aplikaci nezávisle na značce. Nestaráte se o to, jaké jsou pultové ceny v jednotlivých myčkách. Máte více vozidel a mnoho řidičů, kteří se u vozidel střídají? Nastavíme Vám automatický start, takže myčka pozná zaregistrované vozidlo a mytí spustí sama hned po příjezdu před myčku.

  • Předvídatelnost nákladů, prevence zneužití

 

Díky aplikaci znáte náklady na mytí za každý vůz. Balíčky obsahují počet mytí na rok, ale lze limitovat i počet mytí za daný měsíc, vše řídí sama aplikace. Získáte tak absolutní kontrolu nad náklady a zamezíte i možnému zneužití mytí pro soukromé vozy.

  • On-line platba, nebo fakturace, podrobné statistiky mytí

 

Nestarejte se o jednotlivé účtenky, platby za balíčky za všechna Vaše vozidla se automaticky strhávají ze zadané platební karty v aplikaci. Pokud potřebujete fakturaci, kontaktujte nás a Váš účet v aplikaci Vám vytvoříme. Každý měsíc zasíláme podrobnou statistiku mytí a reporty dle potřeby.

1. STÁHNĚTE APLIKACI DO SVÉHO MOBILU

Stáhnout_v_AppStore.png
Nyní_na_GooglePlay.png

2. ZAREGISTRUJTE SI FIREMNÍ ÚČET

Po vytvoření firemního účtu a zadání platební karty můžete dále jako administrátor vytvořit účty také pro všechny Vaše zaměstnance, kterým přijde pozvánka do e-mailu. Správu dalších uživatelů najdete v položce "Menu"- "Můj účet" - "Spravovat dalšího uživatele". 

Po vložení všech Vašich firemních SPZ si můžete pro každou SPZ zvolit libovolný balíček mytí. 

3. VYBERTE SI Z NABÍDKY BALÍČKŮ MYTÍ

Aplikace_volba_typu_účtu.png

Ke každému vozidlu vyberte a nakupte jeden z nabízených ročních balíčků s počtem mytí. Ceny jsou uvedeny s DPH za 1 měsíc, služba platí 1 rok a dále se automaticky obnovuje. Mytí lze vyčerpat kdykoliv během roku, nevyčerpaná mytí lze na žádost převést do dalšího období. 

 

Platba za každý měsíc za všechny SPZ se bude automaticky strhávat ze zadané platební karty a účtenka přijde na Váš e-mail. Při fakturaci budete mít všechny účty vytvořené v aplikaci předem, uživatelé se jen přihlásí.

4. NABÍDKA NA MÍRU DLE POTŘEB VAŠÍ FIRMY

Pokud potřebujete službu na fakturu a chcete ji upravit přesně na míru vaší společnosti, máme pro Vás speciální nabídku balíčků mytí dle Vašich potřeb, neváhejte nás kontaktovat!

 

bottom of page