VÝHODY APLIKACE

"Vždy čisté auto s našimi balíčky mytí"

Jste OSVČ, firma nebo velká korporace? Využijte naše unikátní balíčky služeb mytí a péči o Vaše firemní vozy. Pokud máte více aut a více řidičů, využijte naši nabídku na míru přesně pro Vaší společnost / korporaci.

Jak začít službu využívat ?

1. STÁHNĚTE APLIKACI ZDARMA DO SVÉHO MOBILU

Stáhnout_v_AppStore.png
Nyní_na_GooglePlay.png

2. ZAREGISTRUJTE SI FIREMNÍ ÚČET

Zadejte a pozvěte k registraci pod Váš firemní účet do aplikace všechny uživatele/řidiče a poté vložte SPZ všech svých vozidel, pro které chcete službu využívat.

Aplikace_volba_typu_účtu.png

3. VYBERTE SI Z NABÍDKY BALÍČKŮ SLUŽEB

Ke každému vozidlu vyberte a nakupte jeden z nabízených balíčků služeb na 12 měsíců, pak již můžete jet k myčce a používat aplikaci. 

Účtenka za vybrané služby Vám přijde na e-mail a každý měsíc se bude automaticky strhávat ze zadané platební karty za všechna přidaná vozidla v aplikaci.

Aplikace nabídka balíčků mytí1.png
Aplikace nabídka balíčků mytí2.png
Proč mýt auto a rezervovat služby s aplikací Superoperator?
  • Mytí dle potřeby, automatický start mytí pro uživatele bez chytrého telefonu

 

Myjte za jednu měsíční částku ve všech digitalizovaných myčkách v aplikaci. Nestaráte se o to, jaké jsou pultové ceny v jednotlivých myčkách. Využíváte portálové myčky, ale občas si chcete zajet na ruční myčku?V rámci našich balíčků můžete využít oba způsoby mytí. Máte více vozidel a mnoho řidičů? Nastavíme Vám automatický start, takže myčka už pozná zaregistrované vozidlo a mytí spustí sama automaticky.

  • Snížení a předvídatelnost nákladů, prevence zneužití

 

VIP balíček mytí Vám umožňuje libovolný počet mytí kdykoliv potřebujete. Nestaráte se o počet umytí, platíte měsíčně fixní částku. Program mytí je předem dán v plánu a náklady tak máte pod kontrolou. Pokud Vám nevyhovuje VIP balíček, zvolte si například PREMIUM balíček, který obsahuje kombinaci dvou mycích programů, které optimálně pokryjí potřebu mytí vozidla na celý rok.

  • Zjednodušení vyúčtování, on-line platby, nebo fakturace, statistiky mytí

 

Nestarejte se o jednotlivé účtenky, platby za balíčky za všechna Vaše vozidla se automaticky strhávají ze zadané platební karty v aplikaci. Pokud potřebujete fakturaci, není problém, kontaktujte nás a Váš účet v aplikaci převedeme na fakturační. Potřebujete přehled, kolikrát a kde se Vaše vozidla myla? Pošleme Vám podrobnou statistiku mytí Vaší firmy a všech vozidel.

  • Rezervace ručního mytí interiéru?

 

V seznamu najdete mimo myček také další služby, jako jsou např. ruční mytí exteriéru a interiéru nebo servis vozu.

Najděte si službu v seznamu nejblíže v okolí, zobrazte si všechny služby, vyberte si termín, čas a rezervací služby zaplatíte, pak už stačí jen přijet.

Objednávka služeb

O jaké balíčky budete mít zájem a na kolik vozidel / SPZ?

Děkujeme za odeslání!

Váš firemní účet si můžete v aplikaci vytvořit sami, pokud potřebujete pomoci, rádi Vám s vytvořením účtu pomůžeme, využijte tento formulář. Pro firemní nabídky na míru nás kontaktujte.

Stahujte aplikaci zdarma:
Stáhnout_v_AppStore.png
Nyní_na_GooglePlay.png
VIP balíček.png

Po kliknutí na obrázek níže se Vám zobrazí firemní

CENÍK BALÍČKŮ MYTÍ