top of page

Superoperator vystavoval na veletrhu CAR WASH SHOW 2019 AMSTERDAM

Celý náš team úspěšně představil aplikace a řešení digitalizace myček na veletrhu v Amsterdamu. Potkali jsme se tam s řadou partnerů - ať už s majiteli myček, nebo výrobci myček samotných. Náš stánek navštívili i zástupci čerpacích stanic, pro které vyvíjíme aplikace na míru.


📷 📷

NOVINKY V DIGITALIZACI MYČEK A SLUŽEB MYTÍ AUT


JAK PŘEVÉST VAŠE PODNIKÁNÍ DO DIGITÁLNÍ DOBY A ZÍSKAT NOVÉ ZÁKAZNÍKY?

Na veletrhu jsme prezentovali naší unikátní technologii Superoperator - digitalizace automyček a služeb v oblasti péče o auta a další novinky, které úspěšně implementujeme na evropském trhu. Představili jsme jak postupuje projekt digitalizace portálových, tunelových a ručních myček a vývoj aplikací na jejich ovládání pro uživatele i majitele myček v České republice.

Přednáška Superoperator a digitalizace

Jak digitalizace vede k větším výnosům, maximalizaci zákaznických zkušeností a umožňuje nové obchodní modely pro myčky aut? Co se může mycí průmysl učit od ostatních průmyslových odvětví, pokud jde o digitalizaci? Digitalizace z pohledu zákazníků, operátorů a výrobců zařízení. Každý pohled poskytne nápady a příklady, jak dosáhnout vyššího zisku, zlepšit provozní efektivitu a spokojenost zákazníků.

MIKA ALAPIESSA - SUPEROPERÁTOR Senior Advisor, MSc of Technology

"25 let zkušeností v IT průmyslu, velkých nadnárodních softwarových společnostech a zavádění technologií. Pan Alapiessa také působil v několika high-tech společnostech jako člen představenstva. Je nadšený tím, že pomáhá společnostem využívat a rozvíjet příležitosti, které přináší digitalizace, mobilita, cloud, AI a globalizace"


Digitální technologie mění trh & obchodní know-how

Superoperátor je průkopníkem v oboru digitalizace mytí aut a pomáhá majitelům myček dosáhnout nových možností. Patentovaný systém Superoperator, nejmodernější technologie a obchodní znalosti jako služba jsou hnací silou pro úspory nákladů a lepší angažovanost zákazníků pro několik operátorů napříč kontinenty, jako jsou Tommy's Express v USA a Juhlapesu v severských zemích a Benzina v České republice.

SO je první světovou společností poskytující virtuální digitalizované sítě myček, které umožňují použití přes aplikaci, nezávislou na značkách a prodejci vybavení. Provozovatelé, jako jsou výrobci automobilů, leasingové společnosti, sdružení vlastníků automobilů a další mohou svým zákazníkům nabízet různé služby prostřednictvím mobilu.

Commentaires


bottom of page